CollEc: ranking for betweenness

1101 John Abowd [pab175]
1102 Michele Fratianni [pfr84]
1103 Stefano Scarpetta [psc30]
1104 Hervé LELEU [ple430]
1105 Derek Headey [phe114]
1106 Parantap Basu [pba671]
1107 Amrita Dhillon [pdh24]
1108 Chia-Lin Chang [pch286]
1109 Hamid Beladi [pbe515]
1110 Paul McNelis [pmc2]
1111 Guido Friebel [pfr44]
1112 Antoine Martin [pma119]
1113 Manuel Godinho [pgo160]
1114 Stephane CALLENS [pca589]
1115 Steven Koch [pko244]
1116 Reimund Schwarze [psc591]
1117 Henry Tulkens [ptu41]
1118 Linda Goldberg [pgo256]
1119 Arye Hillman [phi15]
1120 Chris Doucouliagos [pdo274]
1121 Hidehiko Ichimura [pic1]
1122 Emmanuel Dhyne [pdh37]
1123 Edward Prescott [ppr10]
1124 Jean-Paul Fitoussi [pfi93]
1125 Charles Figuieres [pfi104]
1126 Andreas Pyka [ppy2]
1127 Jesus Fernandez-Villaverde [pfe14]
1128 Etienne Farvaque [pfa122]
1129 Afees Salisu [psa997]
1130 Ian Wooton [pwo26]
1131 Catherine Eckel [pec27]
1132 Luiz de Mello [pde597]
1133 Andre Torre [pto121]
1134 jan boone [pbo131]
1135 Joerg Baten [pba132]
1136 Ilhan Ozturk [poz20]
1137 Peter Orazem [por6]
1138 Jonathan Ostry [pos23]
1139 Joakim Westerlund [pwe289]
1140 Andrew Street [pst574]
1141 Adel BEN YOUSSEF [pbe833]
1142 Giovanni Ponti [ppo102]
1143 Steven B Caudill [pca94]
1144 Marc Gurgand [pgu99]
1145 Claire Economidou [pec19]
1146 Markus Brunnermeier [pbr31]
1147 John Ham [pha1028]
1148 Spiro Stefanou [pst57]
1149 Arthur Grimes [pgr60]
1150 Peter Kuhn [pku26]
1151 Charlie Karlsson [pka152]
1152 John Schmitt [psc226]
1153 Martin Werding [pwe183]
1154 Olivier Scaillet [psc56]
1155 Jeffrey Bennett [pbe391]
1156 Giorgio Fagiolo [pfa4]
1157 Sarmistha Pal [ppa99]
1158 David Hensher [phe517]
1159 Paul Mizen [pmi38]
1160 Dimitri Uzunidis [puz2]
1161 Cristi Spulbar [psp104]
1162 Jean-Luc Prigent [ppr77]
1163 Andrea Morone [pmo95]
1164 Takeo Hoshi [pho107]
1165 Didier Laussel [pla246]
1166 Agnes Quisumbing [pqu66]
1167 Luigi Zingales [pzi101]
1168 Darrell Duffie [pdu341]
1169 Juan Moreno-Ternero [pmo104]
1170 Michael Pollitt [ppo21]
1171 John Whitehead [pwh15]
1172 Shyamal Chowdhury [pch276]
1173 Lorenz Goette [pgo236]
1174 Luis Orea [por56]
1175 Charles Engel [pen14]
1176 Jennifer Roberts [pro228]
1177 Jean-Marc Tallon [pta11]
1178 Yin-Wong Cheung [pch261]
1179 Robert Brooks [pbr492]
1180 Carolyn Fischer [pfi105]
1181 James Davies [pda143]
1182 Philip Lane [pla15]
1183 Michael Berlemann [pbe387]
1184 Farshid Vahid [pva160]
1185 mariacristina rossi [pro247]
1186 Fakhri Hasanov [pha692]
1187 Hubert Kempf [pke25]
1188 Jan Hanousek [pha91]
1189 Wilbert van der Klaauw [pva186]
1190 Fredj JAWADI [pfr45]
1191 Marcel Boyer [pbo10]
1192 Per Fredriksson [pfr73]
1193 Cristian Paun [pcr81]
1194 Alfredo Pereira [ppe203]
1195 Irina Mihai [pmi816]
1196 Lata Gangadharan [pga574]
1197 Lucrezia Reichlin [pre102]
1198 Inmaculada Martínez-Zarzoso [pma470]
1199 Emmanuel Saez [psa117]
1200 Clement Tisdell [pti17]