CollEc: ranking for betweenness

21901 David Sparling [psp161]
21902 Gabriel Sanchez [psa5]
21903 Shingo Kimura [pki271]
21904 Axel Loeffler [plo513]
21905 Paula Gobbi [pgo357]
21906 Simone Schaner [psc483]
21907 Taryn Galloway [pga197]
21908 Alejandro Plastina [ppl45]
21909 Brian Hill [phi78]
21910 María Isabel Novo Corti [pno267]
21911 Jan Zabojnik [pza47]
21912 Marta Faias [pfa316]
21913 Florence Bouvet [pbo294]
21914 Paulo Mourão [pmo87]
21915 Stefano Galavotti [pga331]
21916 Abagail McWilliams [pmc55]
21917 Kuan-Ju Chen [pch1763]
21918 Silvia Nenci [pne78]
21919 Hal Martin [pma1851]
21919 Peng Zhou [pzh340]
21921 Machiko Narita [pna548]
21922 Alina Machado [pma1536]
21923 Swarnim Wagle [pwa535]
21924 Ghazala Mansuri [pma873]
21925 Dean Lueck [plu157]
21926 Ali Ozdagli [poz96]
21927 Rosella Nicolini [pni134]
21928 Ann-Sofie Isaksson [pis80]
21929 Yasin Onder [pon83]
21930 Harald Pfeifer [ppf11]
21931 Elena Stepanova [pst648]
21932 Pawel Strawinski [pst197]
21933 Xiao-Bing Zhang [pzh393]
21934 Faten Ben Slimane [pbe292]
21935 Rustam Romaniuc [pro708]
21936 Francesca Di Iorio [pdi74]
21937 Jadrian Wooten [pwo270]
21938 Martin Scheffel [psc471]
21939 Ryan Compton [pco544]
21940 Annarita Colasante [pco757]
21941 Lambros Pechlivanos [ppe140]
21942 Valeria Merlo [pme313]
21943 Luigi Campiglio [pca788]
21944 Jeroen Nieboer [pni277]
21945 Victoria Baranov [pba1151]
21946 Maira Reimao [pre532]
21947 Ephias Makaudze [pma1697]
21948 Haoyuan Ding [pdi564]
21949 Will Melick [pme261]
21950 Michael Günther [pgn21]
21951 Ioan Sebastian Buhai [pbu72]
21952 Abdul Azeez Erumban [per21]
21953 Pierre Jaillet [pja572]
21954 Bing Xu [pxu82]
21955 Sophie Hatte [pha1262]
21956 Seonghoon Cho [pch580]
21957 Marcus Drometer [pdr115]
21958 Serdar Türkeli [ptr277]
21959 James Larson [pla786]
21960 Marco Guerrazzi [pgu159]
21961 Alemayehu Geda [pge165]
21962 Maria Gesualdo [pge290]
21963 Austin Gerig [pge162]
21964 Lucas Ferraz [pfe433]
21964 Alfredo Di Tillio [pdi120]
21966 Anthony Arundel [par123]
21967 Chih-Sheng Hsieh [phs37]
21968 Robert Mosheim [pmo567]
21968 Jim Hanly [pha690]
21970 Dimitrios Diamantaras [pdi204]
21971 Alexei Parakhonyak [ppa824]
21972 Miroslav Plašil [ppl61]
21973 Gregory Corcos [pco512]
21974 Henry Saffer [psa935]
21975 Valeriya Dinger [pdi183]
21976 Herbert Schuetze [psc270]
21977 Torben Nielsen [pni287]
21978 Scott Smith [psm199]
21979 Tsvetan Tsvetanov [pts94]
21980 Benjamin Chupp [pch712]
21981 Thorsteinn Thorgeirsson [pth194]
21982 Mahmoud El-Gamal [pel222]
21983 Suphi Sen [pse549]
21984 Maitreyi Das [pda744]
21985 Raffaele Brancati [pbr158]
21986 Mark Crosby [pcr17]
21987 Sara Helms [phe463]
21988 Lambert Schoonbeek [psc209]
21989 Elvina Merkaj [pme757]
21990 Daniel Avdic [pav47]
21991 Andrew Sweeting [psw53]
21992 Raffaele Scuderi [psc305]
21993 Magda Mercader-Prats [pme105]
21994 Yaa Akosa Antwi [pak139]
21994 Tobias Wenzel [pwe254]
21996 Herbert Mohring [pmo827]
21997 Jennifer Thacher [pth179]
21998 Manuel Garcia-Santana [pga775]
21999 Christian BEN LAKHDAR [pbe1056]
22000 Jennifer Chan [pch754]