CollEc: ranking for betweenness

6101 Piero Cipollone [pci21]
6102 Julien Matheron [pma956]
6103 Peter Lynn [ply14]
6104 Felix Schläpfer [psc130]
6105 Jacopo Cimadomo [pci39]
6106 Fabio Milani [pmi35]
6107 Ambar Narayan [pna484]
6108 Daniel Levy [ple114]
6109 Baomin Dong [pdo299]
6110 Snorre Kverndokk [pkv3]
6111 Holger Breinlich [pbr358]
6112 Thomas McInish [pmc98]
6113 Mohamed Boutahar [pmo828]
6114 Stéphane Goutte [pgo412]
6115 QING HE [phe357]
6116 Ani Katchova [pka623]
6117 John Peirson [ppe341]
6118 Giovanna Vallanti [pva384]
6119 Patrick Puhani [ppu18]
6120 Juan Jiménez González [pji36]
6121 Christopher Edmonds [ped18]
6122 Andrew Chen [pch1646]
6123 Vasily Uzun [puz7]
6124 Jan Van Hove [pva538]
6125 Manuel Agosin [pag56]
6126 Alberto Bayo-Moriones [pba1369]
6127 Dominick Salvatore [psa1458]
6128 Walid Hichri [phi23]
6129 Dao-Zhi Zeng [pze103]
6130 Andrew Dickerson [pdi125]
6131 Miles Corak [pco98]
6132 Richard Gray [pgr680]
6133 Firouz Gahvari [pga233]
6134 Adam Clements [pcl45]
6135 Yasuhiro Omori [pom13]
6136 Kalvinder Shields [psh206]
6137 Lars Sørgard [pso64]
6138 Philippe Andrade [pan227]
6139 A. Robb [pro263]
6140 yusuf kocoglu [pko126]
6141 Robert Sonora [pso114]
6142 Wolfgang Maennig [pma949]
6143 Vincent Aussilloux [pau4]
6144 Stephen Woodbury [pwo85]
6145 Bjoern Jindra [pji105]
6146 Jean Mercenier [pme179]
6147 Milena Nikolova [pni401]
6148 Daniele Nosenzo [pno102]
6149 Cristine Pinto [ppi260]
6150 Paloma Lopez-Garcia [plo123]
6151 Christian Proaño [ppr71]
6152 Mohammed Abdellaoui [pab230]
6153 Ricardo Mora Villarrubia [pmo261]
6154 Bernard Caillaud [pca204]
6155 Marno Verbeek [pve266]
6156 Tarik Tazdaït [pta187]
6157 Petter Osmundsen [pos49]
6158 Roland Herrmann [phe398]
6159 Wai-Ching Poon [ppo187]
6160 Bruce Benson [pbe162]
6161 Carlos Rodríguez-Castelán [pro873]
6162 Eric CAMPOY [pca367]
6163 Joseph Farrell [pfa35]
6164 Nicolas Veron [pve140]
6165 Simon Appleton [pap11]
6166 Manuel Ramirez [pra206]
6167 Alireza Tourani-Rad [pto211]
6168 Klaus Adam [pad1]
6169 Gianluca Stefani [pst256]
6170 Marc Labie [pla310]
6171 Patrizio Piraino [ppi107]
6172 M. Martin Boyer [pbo4]
6173 Philip Wandschneider [pwa701]
6174 Per Agrell [pag104]
6175 Nikola Spatafora [psp113]
6176 Olof Åslund [psl49]
6177 Wilko Bolt [pbo141]
6178 Markus Leibrecht [ple367]
6179 Florian Ederer [ped10]
6180 Cesar Hidalgo [phi113]
6181 Ron Wendner [pwe67]
6182 Douadia Bougherara [pbo260]
6183 Letizia Montinari [pmo941]
6184 Enrico Marelli [pma825]
6185 Alexander Rathke [pra418]
6186 Todd Stinebrickner [pst255]
6187 Paolo Angelini [pan37]
6188 Susan Averett [pav31]
6189 Luc Anselin [pan162]
6189 Ramon Moreno [pmo236]
6191 David Merriman [pme343]
6192 Nicolas Hérault [phr3]
6193 Mª Soledad Otero Giráldez [pot41]
6194 A. Payne [ppa10]
6194 Saul Hoffman [pho212]
6196 Masaru Sasaki [psa511]
6197 Helen Simpson [psi261]
6197 Gianluigi Pelloni [ppe183]
6199 Felipe Balmaceda [pba38]
6200 Andreu Sansó [psa78]