CollEc: ranking for betweenness

8401 Mads Greaker [pgr400]
8402 Robert Waschik [pwa79]
8403 Anja Schöttner [psc154]
8404 Robert Ekelund Jr. [pek2]
8405 Mauricio Jara Bertin [pja313]
8406 Carlo Azzarri [paz33]
8407 Lapo Filistrucchi [pfi207]
8408 Frank Cörvers [pco219]
8409 Ralph Hippe [phi211]
8410 Xavier Cirera [pci104]
8411 Hans-Martin Krolzig [pkr17]
8412 Shekhar Aiyar [pai7]
8413 Glenn Loury [plo117]
8414 Yuri (Yuriy) Kaniovski (Kaniovskyi) [pka375]
8415 Gustavo Adler [pad129]
8416 Robert Ritz [pri389]
8417 Robin Mason [pma1922]
8418 Anne Lacroix [pla969]
8419 Stephen Swallow [psw43]
8420 Christine Laporte [pla526]
8421 Chor Foon TANG [pta246]
8422 Huseyin KALYONCU [pka250]
8423 Marco Barassi [pba206]
8424 Oscar Bajo-Rubio [pba7]
8425 José Sánchez [psn21]
8426 Roger Koppl [pko82]
8427 Emin Karagözoğlu [pka359]
8428 Stéphane Zuber [pzu8]
8429 FRANCESCO FERRANTE [pfe151]
8430 Aysegul Sahin [psa123]
8431 Oliver Hart [pha222]
8432 Sarantis Lolos G [plo278]
8433 Theophilos Papadimitriou [ppa782]
8434 Weshah Razzak [pra22]
8435 Adelina Gschwandtner [pgs2]
8436 Soham Sahoo [psa1046]
8437 Sacha Wunsch-Vincent [pwu110]
8438 Matteo Luciani [plu244]
8439 Javier Bianchi [pbi159]
8440 Lisa Chauvet [pch512]
8441 Juan Carluccio [pca872]
8442 John Östh [pst842]
8443 David McEvoy [pmc101]
8444 David Albouy [pal128]
8445 Graeme Guthrie [pgu196]
8446 Terence Cheng [pch849]
8447 Oksana Leukhina [ple344]
8448 Raffaele Lagravinese [pla645]
8449 Thomas Dee [pde619]
8450 Vicente German-Soto [pge204]
8451 Didier Fouarge [pfo104]
8452 Jean-Pascal Bassino [pba1442]
8453 Martin Falk [pfa161]
8454 Félix López-Iturriaga [plp7]
8455 Oscar Becerra [pbe873]
8456 Franck Moraux [pmo266]
8457 Gérard Ballot [pba1130]
8458 Forhad Shilpi [psh288]
8459 Shoshana Neuman [pne95]
8460 Yongsung Chang [pch20]
8461 Pierre-Alexandre Mahieu [pma2080]
8462 Thomas Cargill [pca320]
8463 Marie-Louise Leroux [ple523]
8464 Mohamed Ariff [par327]
8465 Oleg Itskhoki [pit14]
8466 Richard Brecher [pbr424]
8467 Dirk Niepelt [pni29]
8468 Timur Hulagu [phu305]
8469 Marie Ruel [pru125]
8470 Atsushi Iimi [pii4]
8471 Philipp Rother [pro825]
8472 Paulo Ferreira [pfe193]
8473 Murat Genc [pge208]
8474 Jeff Gow [pgo794]
8475 Ronald Mendoza [pme158]
8476 George Bulkley [pbu103]
8477 Juan Reboredo [pre488]
8478 Sebastian Fleitas [pfl83]
8479 Bo Meng [pme505]
8480 Katherine Cuff [pcu9]
8481 Andreea Semenescu [pse223]
8482 Daniel Ventosa-Santaulària [pve35]
8483 Luis Cespedes [pce53]
8484 Barry Nalebuff [pna205]
8485 Faiz Rehman [pre485]
8486 David Rapson [pra605]
8487 Marianne Simonsen [psi63]
8488 Doris Prammer [ppr128]
8489 Mark Koyama [pko293]
8490 Nick Zubanov [pzu30]
8491 Burkhard Heer [phe7]
8492 Sune Karlsson [pka1]
8493 Martin Biewen [pbi40]
8494 Suzette Galinato [pga562]
8495 Thomas Prusa [ppr249]
8496 Ian Jewitt [pje50]
8497 Antonio Manresa [pma1984]
8498 Kunal Sengupta [pse322]
8499 Jan Bartholdy [pba149]
8500 Anne Nolan [pno101]