CollEc: ranking for closeness

21901 Denis Bouyssou [pbo170]
21902 Wei Sun [psu235]
21903 Shu Wu [pwu71]
21903 Jim Hanly [pha690]
21905 Sergio Jara-Diaz [pja567]
21906 Emily Owens [pow8]
21907 Jana Bricco ('Gieck') [pgi301]
21908 Dela-Dem Fiankor [pfi342]
21909 Richard Volpe III [pvo185]
21910 Gintare Mazeikaite [pma2482]
21911 Ralph Ossa [pos139]
21912 Volker Nannen [pna230]
21913 Inmaculada García-Mainar [pga781]
21914 Patricia Rodriguez [pro536]
21915 Filippos Exadaktylos [pex4]
21916 Jacob Wong [pwo114]
21916 Mikko Pohjola [ppo328]
21918 Maximiliano Dvorkin [pdv9]
21919 Benjamin Marx [pma2722]
21920 Muhammad Sabir [psa771]
21921 Fumiko Hayashi [pha869]
21922 Claudia Ceniccola [pce104]
21923 Alberto Marzucchi [pma1892]
21924 Timothy Hubbard [phu357]
21925 Emanuele Campiglio [pca974]
21926 Rodney Holcomb [pho640]
21926 Alessandro Bramucci [pbr771]
21928 Rand Ressler [pre518]
21929 YUTAKA ITO [pit24]
21930 Thomas Maloney [pma1797]
21931 Hélène Laurent [pla617]
21932 Hikaru Peterson [ppe425]
21933 Jose Ortiz Gomez [por199]
21934 Maëlan Le Goff [ple591]
21935 Jozsef Molnar [pmo390]
21935 Georgiy Malginov [pma1698]
21937 Victoria Osuna [pos10]
21938 Manoj Pant [ppa596]
21939 Xinye Zheng [pzh405]
21940 Paschalis Arvanitidis [par179]
21941 Ismaël Rafaï [pra814]
21942 Christopher McCabe [pmc184]
21943 Mark Nord [pno131]
21944 Jan Kinne [pki520]
21945 Alberto Vesperoni [pve310]
21946 Hanno Lorenz [plo390]
21947 Daniel Raimi [pra970]
21948 Bill Dupor [pdu275]
21949 Paul Davidson [pda67]
21950 Dieter Gerdesmeier [pge215]
21951 Thomas Walther [pwa817]
21952 Seth Gitter [pgi118]
21953 Adrienne Lucas [plu223]
21954 Ulrich Schneider [psc658]
21954 Majah-Leah Ravago [pra470]
21956 Miguel Vargas [pva245]
21957 Danilo Guaitoli [pgu12]
21958 Christian McNamara [pmc253]
21959 Kushtrim Braha [pbr686]
21960 Eugenia Vella [pve435]
21961 Habib Ahmed [pah14]
21962 Charles Gascon [pga401]
21963 Derek Neal [pne138]
21964 Isaac Dyck [pdy5]
21965 Gregg Huff [phu181]
21966 Marta Soares [pso369]
21967 Lars Hultkrantz [phu372]
21967 Martine Audibert [pau35]
21969 Tomer Berkovitz [pbe360]
21969 William Boning [pbo1018]
21971 David Arseneau [par64]
21972 Victoria Nuguer [pnu77]
21973 Ioannis Souliotis [pso385]
21974 Tindara Addabbo [pad215]
21975 Nikhil Agarwal [pag128]
21976 rocco macchiavello [pma722]
21977 David Lewis [ple822]
21978 Barbara Atrostic [pat39]
21979 Artan Qineti [pqi79]
21980 Geoffrey Minne [pmi417]
21981 Debabrata Bagchi [pba442]
21982 Pablo Gutiérrez C. [pgu504]
21983 Yadira Díaz [pdi423]
21984 Francisco Goerlich Gisbert [pgo235]
21984 Sebastian Hinde [phi233]
21986 Maximilian Riedl [pri216]
21987 Catherine Durham [pdu300]
21988 Kazumi Hori [pho412]
21989 Sheng Zhong [pzh674]
21990 Sydney Gourlay [pgo777]
21991 Michael Schwert [psc782]
21992 Sarah Borgloh [pbo563]
21993 Emilie Bagby [pba842]
21994 Hongjun Li [pli793]
21995 Fumitaka Furuoka [pfu74]
21996 Jérôme Dugast [pdu370]
21996 Miriam Juarez [pju105]
21996 Phill O'Neill [pon103]
21999 Alessandro De Chiara [pde1059]
22000 Pedro Andrés Garzon Delvaux [pga859]